İletişime Geçin

+90 (541) 955 18 67

iceceksanatlari@gmail.com

Osmangazi Mahallesi, Sedef Sokak No:14/1a Sancaktepe İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, şirketimizde kullanılan şuruplar tamamen doğal ve kaliteli içeriklere sahiptir. Müşterilerimize en taze ve doğal içecekleri sunmak için özen gösteriyoruz. Şuruplarımızın lezzeti ve kalitesi bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Sipariş vermek oldukça kolay! Web sitemizde bulunan ürün seçeneklerinden dilediğiniz içeceği seçerek “Sepete Ekle” butonuna tıklayabilirsiniz. Sonrasında, ödeme adımlarını takip ederek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Şirketimiz, zengin içecek çeşitliliği sunmaktadır. Şuruplarımızla hazırlanan lezzetli kokteyller, sıcak ve soğuk kahveler, serinletici meyve suları ve daha birçok içeceği müşterilerimize sunmaktayız.

İçeceklerimizi, güvenilir ve sertifikalı tedarikçilerden temin ediyoruz. Kalite ve güvenlik bizim için önemlidir, bu nedenle ürünlerimizi düzenli olarak kalite kontrolünden geçiriyoruz. Tüm içeceklerimiz hijyenik koşullarda üretilir ve paketlenir. Müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini her zaman göz önünde bulunduruyoruz.

Müşterilerimizin tercihine göre çeşitli şeker seçenekleri sunuyoruz. İçeceklerimizi hazırlarken, düşük şekerli veya tamamen şekersiz seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Böylece tat alma tercihlerinizi dikkate alarak size en uygun içeceği sunuyoruz.

İçeceklerimizi tazeliklerini koruyabilmeleri için serin ve kuru bir yerde saklamanızı öneririz. Şurupları ve diğer içecekleri orijinal ambalajlarında muhafaza etmeniz en iyisidir. Son kullanma tarihleri ürünlerin altında belirtilmiştir ve genellikle ürünlerimiz uzun raf ömrüne sahiptir. Ancak, en taze ve lezzetli deneyimi yaşamanız için mümkün olan en kısa süre içinde tüketmenizi öneririz.

Shopping Cart